Kolekcja Klara4 

Kolekcja Klara to najbardziej wyrafinowana linia produktowa w naszej ofercie. Front składa się z lakierowanej płyty MDF oraz detalu ze szkła hartowanego, który dodatkowo lakierujemy na wybrany przez Państwa kolor. Takie połączenie nadaje indywidualnego charakteru każdemu wnętrzu. Wzór Klara, nagrodzony m.in. „Diamentem Meblarstwa”, cieszy się ni...
Kolekcja Klara to najbardziej wyrafinowana linia produktowa w naszej ofercie. Front składa się z lakierowanej płyty MDF oraz detalu ze szkła hartowanego, który dodatkowo lakierujemy na wybrany przez Państwa kolor. Takie połączenie nadaje indywidualnego charakteru każdemu wnętrzu. Wzór Klara, nagrodzony m.in. „Diamentem Meblarstwa”, cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Szafki kuchenne Lupus wyróżnia nie tylko atrakcyjne wzornictwo, ale również solidna konstrukcja. Korpusy naszych szafek są wykonane z płyty wiórowej o grubości 18 mm, a fronty z płyty MDF o grubości 19 mm. Do łączenia poszczególnych elementów używamy złącz mimośrodowych, pozwalających na łatwy i pewny montaż mebli. Drzwi i szuflady mocowane są za pomocą zawiasów, prowadnic i podnośników topowych producentów (Blum, GTV), wyposażonych w ciche domykanie.

Front Klara idealnie komponuje się z kolekcją SIM. Polecany do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.
Więcej

Ta strona używa ciasteczek.