Kolekcja Klara Lignum 

Fronty z kolekcji Klara Lignum idealnie pasują do nowoczesnych, designerskich wnętrz. Składają się z lakierowanej lub foliowanej płyty MDF oraz detalu wykonanego z naturalnego drewna. Kolekcja cieszy się niesłabnącym powodzeniem nie tylko na rynku europejskim, ale również w USA i Kanadzie. Ten elegancki front szczególnie atrakcyjnie wygląda w ja...
Fronty z kolekcji Klara Lignum idealnie pasują do nowoczesnych, designerskich wnętrz. Składają się z lakierowanej lub foliowanej płyty MDF oraz detalu wykonanego z naturalnego drewna. Kolekcja cieszy się niesłabnącym powodzeniem nie tylko na rynku europejskim, ale również w USA i Kanadzie. Ten elegancki front szczególnie atrakcyjnie wygląda w jasnym, matowym wykończeniu z dębowym detalem.

Szafki kuchenne Lupus wyróżnia nie tylko atrakcyjne wzornictwo, ale również solidna konstrukcja. Korpusy naszych szafek są wykonane z płyty wiórowej o grubości 18 mm, a fronty z płyty MDF o grubości 19 mm. Do łączenia poszczególnych elementów używamy złącz mimośrodowych, pozwalających na łatwy i pewny montaż mebli. Drzwi i szuflady mocowane są za pomocą zawiasów, prowadnic i podnośników topowych producentów (Blum, GTV), wyposażonych w ciche domykanie.

Front Klara Lignum idealnie komponuje się z kolekcją SIM. Pasuje do wszystkich kuchni w stylu nowoczesnym.
Więcej
Pokazuje 1 - 1 z 1 przedmiotu

Ta strona używa ciasteczek.